PIRMS AIZŅEMIES, SALĪDZINI – KREDĪTU SALĪDZINĀŠANAS PORTĀLS LIVIT.LV

Livit kredīts Livit.lvNav noslēpums, ka ātrie kredīti mūsdienās kļuvuši ļoti populāri, jo piedāvā ērtu iespēju saņemt nepieciešamo naudas summu visātrākajā iespējamā veidā. Turklāt ērtās noformēšanas dēļ tas ir labs risinājums dažāda veida situācijās.

Ātrie kredīti iecienīti kļuvuši ne vien ērtās noformēšanas, bet arī izdevīgo nosacījumu dēļ. Kurš gan negrib dažu minūšu laikā tikt pie interesējošā aizdevuma, turklāt – nepārmaksāt? Vai arī saņemt kredītu ar citiem izdevīgiem noteikumiem?
Kredīts internetā ir ērti noformējams – neizejot no mājas vai darba vietas. Tas ļauj ietaupīt ne vien laiku, bet bieži vien arī naudas līdzekļus.
Šobrīd, kad nebanku aizdevēju piedāvājums ir ļoti liels, svarīgi neapjukt daudzveidīgajā piedāvājumu klāstā. Lai izvēlētos sev atbilstošāko kredītdevēju, būtiski tos salīdzināt. Tas visvienkāršāk izdarāms kādā no ātro kredītu salīdzināšanas portāliem. Viens no tādiem ir Livit.lv, kas dod iespēju salīdzināt vadošos aizdevējus.
Lai saņemtais aizdevums būtu pēc iespējas izdevīgāks, Livit.lv piedāvā kredītu salīdzināšanu pēc vairākiem kritērijiem.
Piemēram, viens no kritērijiem, kas tiek vērtēts , ir izdevība pirmo kredītu saņemt bez maksas. Pirmais aizdevums bez maksas nozīmē, ka kredītam netiek piemērota procentu likme – atdod tik, cik aizņēmies! Svarīgi, ka bezprocentu kredīts pieejams pie lielas daļas iecienītāko aizdevēju. Bezmaksas kredīts – izdevība, kuru noteikti nevajadzētu laist garām.
Otra no lietām, kam noteikti jāpievērš uzmanība, ir maksimālā aizdevuma summa, sevišķi, ja aizņemies pirmo reizi – kredītlimits pirmajā aizņemšanās reizē ir mazāks, kā aizņemoties otro reizi. Piemēram, pie klientiem draudzīgā Ondo.lv, aizņemoties pirmo reizi saņemsi bezmaksas kredītu līdz EUR 300 apmērā, bet sākot ar otro reizi, kredītlimits tiks palielināts līdz EUR 425.
Svarīgi, ka, sākot ar otro aizņemšanās reizi, pie vairākiem aizdevējiem noformējams arī sms kredīts, kas nozīmē, ka aizdevumu iespējamsvar pieteikt ar vienas sms starpniecību.
Ja naudas kredīts vajadzīgs maksimāli ātri, jāpievērš uzmanība arī laikam, kādā to iespējams saņemt. Pārsvarā gan kredītu var saņemt 10- 15 minūšu laikā, tomēr reizēm laikam ir būtiska nozīme.
Tāpat būtu jāpievērš uzmanība arī faktam, kādā vecuma amplitūdā naudas aizdevums kredīta ņēmējiem tiek izsniegts.
Svarīgi, ka ikviena aizdevēja piedāvājumā kredīts bez ķīlas, kas ir lieliska iespēja sev vēlamo aizdevumu saņemt bez lieku formalitāšu kārtošanas.
Ātrie kredīti ir labs risinājums dažādās situācijās, tomēr atceries, ka tas ir arī atbildīgs lēmums. Ja esi drošs par savām iespējām, apmeklē Livit.lv un izvēlies labāko risinājumu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *