Mikroaizdevumi                              

SIA „Totem Finansu Sistēma” dibināta 2014. gadā, tā darbojas mikro aizdevumu tirgū. Kā minēts mājas lapā, lielākā daļa aizdevumu ir no 200,- EUR līdz 1000- EUR uz termiņu no 3 līdz 12 mēnešiem. Ja patēriņa kredīts ir atteikts, kompānija piedāvā kredītu pret ķīlu (zeltu). Kā savu īpašo iezīmi citu patēriņa kredītu izsniedzēju vidū Totem izceļ inovatīvo pieeju, piemēram, mobilo aplikāciju, kas atvieglo kredītu saņemšanu, modernu mājas lapu un klientu atsauču publikācijas. Nepopulāra pieeja klienta reģistrācijai sistēmā – tajā var reģistrēties arī caur interneta sociālo tīklu profiliem. Kā pozitīvu iezīmi kompānija min arī īpašu attieksmi pret klientiem, brīdina par „ātro kredītu lamatām”.

Patēriņa kredīts

Ja klients vēlas saņemt 400,- EUR uz 3 mēnešiem, pārmaksa ir 92,01 EUR, tas ir, 23% no aizņēmuma summas. Jaunie klienti var pieteikties uz kredītu līdz 150,- EUR līdz 30 dienām, pirmais aizdevums ir bez procentu maksas, kas ļauj atmaksāt tikai paņemto kredīta summu – bez papildus maksas par kredīta summas izmantošanu. Esošie klienti var saņemt kredītu uz termiņu līdz 45 dienām.

Kredīts pret ķīlu

Kompānija nosauc kredītu pret ķīlu par jaunu pakalpojumu veidu savā klāstā; tas ir hipotekārais kredīts no 6 mēnešiem līdz 10 gadiem. Kredīts tiek izsniegts pret nekustamā īpašuma ķīlu. Nekustamais īpašums tiek izskatīts, klientam nosūtot informāciju par to kompānijai.

Totem ir licencēts nebanku kredītu aizdevējs, kas ļauj patērētājiem aizņemties kredītu dažādiem mērķiem. Ir svarīgi, lai kredīts tiktu izmantots atbildīgi un netiktu pārkāpti līguma noteikumi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *