LIELISKS RISINĀJUMS DAŽĀDĀS SITUĀCIJĀS – VIASMS ĀTRAIS KREDĪTS

ātrais kredīts viasmsNav noslēpums, ka ātrie kredīti ir pavisam vienkārši pieejams finansu risinājums, kas nu jau ieguvis arī milzu popularitāti. Ātrie kredīti būs noderīgi dažāda veida situācijās, jo ikvienam var gadīties neplānoti tēriņi.

Tiem, kas plāno aizņemties pirmo reizi, svarīgs būs jautājums par piemērotākā aizdevēja izvēli. Izvērtējot aizdevējus, jāņem vērā vairāki faktori, piemēram, maksimālā aizdevuma summa, vecuma ierobežojums, piemērotās procentu likmes, atmaksas termiņš, kā arī dažādi bonusi. Lai gan šobrīd ātrie kredīti saņemami pie liela skaita aizdevēju, būtiski izvērtēt visas nianses, ņemot vērā arī to, ka vislabākā izvēle būs uzticams aizdevējs.

Ja arī tu vēlies atrast drošu aizdevēju, pie kura noformējams izdevīgs ātrais kredīts, tad izvēlies Viasms. Šis aizdevējs piedāvā ne tikai dažāda apmēra summas, bet arī īpaši izdevīgus noteikumus kredīta saņemšanai.

Svarīgi, ka Viasms sniedz divu veidu aizdevumus. Viens no tiem ir aizdevums līdz algai, kas paredz salīdzinoši nelielas summas aizdošanu uz termiņu līdz 30 dienām. Būtiski pieminēt, ka, aizņemoties pirmo reizi, maksimālā aizdevuma summa būs EUR 200, bet, aizņemoties atkārtoti, tā palielināsies.

Tiem, kam patīk izmantot vēl modernākas priekšrocības, patiks fakts, ka pie Viasms noformējams arī sms kredīts. Šis kredīts noformējamstikai ar vienas īsziņas starpniecību. Jāatceras gan, ka šis pakalpojums pieejams tikai sākot no otrās aizņemšanās reizes.

Viasms naudas aizdevumi saņemami, vispirms veicot reģistrāciju aizdevēja mājas lapā. Svarīgi, ka kredītam pieteikties iespējams ikvienā diennakts laikā, bet pieteikuma izskatīšana notiks Viasms darba laikā.

Būtiski arī, ka pie Viasms saņemams pirmais kredīts bezmaksas. Tas nozīmē, ka katrs jaunais klients varēs saņemt kredītu bez procentiem !

Kā zināms, īstermiņa aizdevumi nav vienīgā Viasms nodrošinātā iespēja. Sortimentā arī naudas kredīts, kas tiek izsniegts uz termiņu no 3 līdz 12 mēnešiem. Maksimālā pieejamā šāda kredīta summa ir EUR 1500.

Aizdevums internetā ir labs risinājums visdažādākajās situācijās, galvenais ņemt vērā, ka ikviens kredīts ir atbildība, tādēļ būtiski izvērtēt savas iespējas kredītu atmaksāt.

Aizņemies ērti un izdevīgi – ieskaties viasms.lv, iepazīsties ar līguma noteikumiem un piesakies aizdevumam!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *