Kur atrast izdevīgāko ātro kredītu?

Situācijās, kad nepieciešami papildu naudas līdzekļi, par daudzu iecienītu variantu kļuvis ātrais aizdevums. Un ne velti – tam pieteikties iespējams neizejot pat no mājām. Turklāt ātrais aizdevums tiek izsniegts bez ķīlas un galvojuma.

Aizdevuma noformēšanas priekšnosacījumi

Ātrais aizdevums pieejams tiem , kas atbilst dažām aizdevēju izvirzītām prasībām.

Tev jābūt ar regulāriem ienākumiem

Nereti dzirdams jautājums – vai tiek izsniegts kredīts bez darba? Te jāņem vērā, ka, izskatot pieteikumu, aizdevējs izvērtē klienta maksātspēju. Turklāt pie ienākumiem tiek skaitīta ne vien darba alga, bet arī citi pastāvīgie ienākumi. Ja kredītņēmējam ir citi regulāri ienākumi, piemēram, pensija vai stipendija, var tikt izsniegts arī kredīts bez darba.

Gribi aizņemties pēc iespējas izdevīgāk? Izmanto kredītu kalkulatoru!

Kredītu salīdzināšanā svarīgs var būt kredītu kalkulators. Kredītu kalkulators pieejams katra aizdevēja mājaslapā. Ievadot vēlamo kredīta summu un atmaksas termiņu, kredītu kalkulators piedāvās informāciju, cik lielu summu būs jāatmaksā pēc līgumā noteiktā termiņa beigām. Jāņem vērā, ka kredītu kalkulators nodrošina tikai vispārīgu informāciju par aizdevumu.

Tavam vecumam jābūt pietiekamam, lai varētu saņemt kredītu

Izvēloties piemērotāko aizdevuma variantu, pievērs uzmanību arī kredītdevēja noteiktajam vecuma limitam. Liela daļa kredītdevēju savus pakalpojumus piedāvā no 20 gadiem. Šis noteikums tiek realizēts, lai atbalstītu atbildīgu aizņemšanos. Taču nav tā, ka ātrie aizdevumi pieejami tikai no 20 gadiem, joprojām ir aizdevēji, kas savus pakalpojumus piedāvā arī jaunākiem cilvēkiem, taču tādu ir mazāk, nekā no 20 gadiem.

Tavai kredītvēsturei jābūt pozitīvai

Kredīta saņemšanā nozīme ir arī kredītvēsturei. Jāņem vērā – ātrais aizdevums ar negatīvu kredītvēsturi izsniegts netiek.

Ātro kredītu priekšrocības

Ātrie kredīti var kalpot kā īstermiņa risinājums situācijās, kad nekavējoties nepieciešami papildu finansu līdzekļi. Lai pieteiktu aizdevumu, atliek tikai izvēlēties atbilstošāko variantu, reģistrēties aizdevēja mājas lapā un sekot tālākajām norādēm.

Pie daļas kredītdevēju šobrīd pieejami krediti bez procentiem, kas nozīmē – kredītam netiek aprēķināti procenti. Pēc termiņa būs jāatmaksā tikai tik, cik aizņēmies. Jāņem vērā, ka bezmaksas kredīts pieejams tikai aizdevēja jaunajiem klientiem, sākot ar otro kredīta noformēšanas reizi kredītam tiek aprēķināti procenti. Bezmaksas kredīts tiek izsniegts uz salīdzinoši īsu termiņu – 30 dienām. Ilgtermiņa aizdevumi kā krediti bez procentiem pieejami nav.

Bezmaksas kredīts ir laba izdevība, kā saņemt vajadzīgo summu un nepārmaksāt ne centa. Tomēr krediti bez procentiem ir izdevīgi tikai tad, ja tiek atdoti laikā. Pretējā gadījumā jārēķinās ar papildu izmaksām un iespējamām problēmām nākotnē.

Ņemot vērā, ka bezmaksas kredīts ir dažādu aizdevēju piedāvājumā, vērts salīdzināt arī citus faktorus, piemēram, pieejamo summu, atmaksas termiņu, gada procentu likmi .

 

Lai arī pie nebanku kredītdevējiem nereti pieejami krediti bez procentiem un pat kredīts bez darba, jāatceras, ka ikviens aizdevums ir atbildīgs solis. Pirms kredīta noformēšanas rūpīgi izvērtē savas iespējas to atmaksāt līgumā noteiktajā termiņā.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *