KREDĪTA NOFORMĒŠANAS NOSACĪJUMI

Neparedzētas situācijas, kad nepieciešami papildu naudas līdzekļi, nav nekas neparasts. Tādos brīžos kāds ķeras pie iepriekš veidota uzkrājuma, taču, ja tādas iespējas nav, jāatrod iespējas aizņemties. Tādās situācijās par piemērotu iespēju var kļūt ātrais aizdevums. Pateicoties mūsdienu tehnoloģiju attīstībai, ātrais aizdevums pieejams salīdzinoši ātri – pieteikuma noformēšana notiek izvēlētā aizdevēja mājas lapā. Ātrais aizdevums visbiežāk tiek izsniegts bez ķīlas un galvojuma. Šobrīd ātrais aizdevums pieejams pie dažādiem aizdevējiem, tāpēc ikviens var izvēlēties savām prasībām piemērotāko risinājumu.

Lai kredīta aizdevums būtu pieejams, jāņem vērā daži kritēriji – piemēram, vecuma ierobežojums. Visbiežāk kredīta aizdevums tiek izsniegts sākot no 20 gadu vecuma, taču joprojām ir aizdevēji, kas savus pakalpojumus piedāvā, piemēram, no 19 gadiem. Jāsaka , ka no 19 gadiem ātrais aizdevums tiek izsniegts vairs tikai pie dažiem aizdevējiem. Tas, ka kredīts no 19 gadiem ir kļuvis par maz pieejamu iespēju, saistīts ar vienošanos, ko noslēguši vairāki aizdevēji – lai veicinātu atbildīgu aizņemšanos, kredītdevēji savus pakalpojumus piedāvā no 20 nevis, piemēram, no 19 gadiem. Vairāk uzzini šeit!

Daudziem aktuāls jautājums – vai tiek izsniegts kredīts ar sliktu kredītvēsturi? Diemžēl liela daļa aizdevēju uzsver, ka kredīts ar sliktu kredītvēsturi viņu piedāvājumā nav. Tieši šī iemesla dēļ ļoti svarīgi aizņemties atbildīgi, izvērtējot iespējas aizdevumu atmaksāt līgumā noteiktajā laikā.

KREDĪTI ONLINE DAŽĀDĀM SITUĀCIJĀM – VIASMS

Kā minēts, šobrīd pieejami dažādi kredīti online. Viens no kredītdevējiem, kura piedāvājumā vairāku veidu kredīti online, ir ViaSMS. Pateicoties tam, ka pie šī aizdevēja pieejami dažādu apjomu kredīti online, kredītdevējs kļuvis par plaši atzītu variantu. Kredīti online pie ViaSMS ļauj saņemt gan salīdzinoši mazu naudas summu, gan var noderēt arī , ja nepieciešamā summa ir lielāka – piedāvājumā gan īstermiņa kredīts, gan ilgtermiņa naudas kredīts.

Īstermiņa kredīts pie ViaSMS ļauj aizņemties līdz pat 700 eiro uz vienu mēnesi. Jāņem gan vērā, ka jaunajam klientiem īstermiņa kredīts tiek izsniegts ne vairāk kā 350 eiro apjomā. Aizņemoties atkārtoti, varēsi saņemt jau 500 eiro lielu aizdevumu.

Ja nepieciešams lielāka apmēra kredīta aizdevums, pie ViaSMS iespējams noformēt līdz 1500 eiro lielu aizdevumu, kas jāatmaksā 3 līdz 12 mēnešu laikā. Būtiski, ka ikviens kredīta aizdevums pieejams bez ķīlas un galvojuma, to noformēt var neizejot no mājām. Tomēr jāņem vērā, ka pie katra aizdevēja ir savi aizņemšanās nosacījumi – pie ViaSMS nav pieejams kredīts ar sliktu kredītvēsturi. Tāpat jārēķinās, ka jābūt pietiekamiem ienākumiem, kas ļaus atmaksāt kredītu.

ViaSMS var kļūt par labu variantu gan tad, kad vajadzīgs īstermiņa kredīts, gan arī tad, ja nepieciešams ilgtermiņa kredīta aizdevums. Tomēr, lai kredīta aizdevums nekļūtu par iemeslu problēmām, svarīgi aizņemties atbildīgi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *