ĪSTERMIŅA KREDĪTS – ĀTRIE KREDĪTI PĀRIS MĪNUŠU ATTĀLUMĀ.

ātrais aizdevumsFinansiālie līdzekļi ir vajadzīgi ikvienam. Neatkarīgi no tā, kādam nolūkam Tev ir vajadzīgi naudas līdzekļi, Tu tos vari iegūt vien dažu minūšu laikā, izvēloties SMSCredit piedāvātos pakalpojumus. Īstermiņa kredīti jeb ātrie kredīti ir paredzēti steidzamu finansiālo problēmu risināšanai.

SMSCredit klientiem piedāvā naudas kredītus, ko pieteikt un saņemt ir vienkārši un ātri. Savukārt, ja esi jaunais klients, ātro kredītu saņemsi bez procentiem. Lai Tu varētu pieteikties SMSCredit naudas aizdevumam, Tev jābūt Latvijas Republikas pilsonim. Tāpat, Tev nedrīkst būt kavēti citi kredītu maksājumi, neatkarīgi no tā, kurā kredītdevēju iestādē ir nokārtots aizdevums, pretējā gadījumā, SMSCredit.lv Tev var nepiešķirt aizdevumu. Ja īstermiņa kredītu no SMSCredit Tu aizņemsies pirmo reizi, tad zini, ka Tu pirmo kredītu varēsi saņemt bez procentu maksājumiem un komisijas maksas. Atdot vajadzēs tik, cik aizņēmies. SMSCredit saviem klientiem izsniedz aizdevumu līdz 300 eiro pirmajā aizdevumā reizē, bet līdz 425 eiro, aizņemoties atkārtoti. Būtiski, ka pieejami arī sms kredīti, kas noformējami sākot ar otro aizņemšanās reizi.

SMSCredit saviem klientiem piedāvā naudas kredītu interetā. Īstermiņa kredīti ir ātri un vienkārši noformējami. Taču, jāņem vērā, ka aizņemoties īstermiņā, pieejamie naudas līdzekļi būs pāris simtu apmērā ar salīdzinoši īsu atmaksas termiņu. Bieži vien, atmaksāt naudas līdzekļus vajadzēs jau 30 dienu laikā. Ar šādu īstermiņa aizdevumu pietiek tad, ja gadījušies neparedzēti maksājumi vai kādi citi steidzami izdevumi. Taču, katra kredītiestāde atsevišķi nosaka gan maksimālo aizdevuma summu, gan atmaksas termiņu. Kas attiecas uz ātro kredītu atmaksu, Tu drīksti kredītu atmaksāt pirms noteiktā termiņa, savukārt, ja maksājumu nevari veikt, SMSCredit.lv piedāvā iespēju kredīta maksājumu atlikt jeb pagarināt. Jo mazāka naudas kredīta summa, jo mazāka būs pagarināšanas maksa.

Nepieciešamības gadījumā, Tu vari sazināties ar SMSCredit komandu, izmntojot savu e – pastu vai mobilo tālruni. Zvani uz numuru 67 333 990 vai raksti uz info@smscredit.lv. Kā arī, vari izmantot čatu, lai nekavējoties saņemtu atbildi no klientu apkalpošanas speciālistiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *