Iespejukredits.lv patēriņa kredīts.

Iespejukredits.lv ir viens no uzņēmumiem kuri piedāvā saņemt naudas aizdevumus Latvijas iedzīvotājiem. Šī aizdevēja jājamzirdziņš ir patēriņa kredīts internetā, kas ir līdzīgs ātrajam kredītam

Lai varētu saņemt aizdevumu jums ir jāatbilst dažām aizdevēja izvirzītajām, standarta, prasībām. Šīs nav vienīgās prasības, bet ja neatbilstat šīm, tad aizdevumu saņemt nevarēsiet. Lūk šīs prasības:

  • Jūs esat vecumā no 20 līdz 70 gadiem.
  • Jūs esat Latvijas Republikas pilsonis vai pastāvīgais iedzīvotājs.
  • Jums nav kavētu maksājumu citiem kredītiem un neesat iekļauts parādnieku sarakstā.
  • Jums ir pietiekami ienākumi aizdevuma atmaksai.

Katrs aizdevums tiek izvērtēts individuāli un lēmums par apstiprinošu vai noraidošu atbildi tiek pieņemts balstoties uz katra klienta individuālo situāciju. Ir iespējams, ka jums tiks piedāvāta mazāka maksimālā aizdevuma summa, ja maksātspēja neatbilst prasītajai summai.

Aizdevuma atmaksa notiek saskaņā ar atmaksas grafiku, bet jums ir iespējams veikt pirmstermiņa aizdevuma atmaksu. Ja vēlaties veikt priekšlaicīgu aizdevuma apmaksu tad jums ir jāsazinās ar aizdevēju un jāinformē kurā dienā vēlaties veikt šo atmaksu. Tas jādara, lai aizdevējs varētu veikt aizdevuma pārrēķinu. Katrs maksājums sastāv no pamatsummas daļas un procentu maksājuma. Ja jūs veicat priekšlaicīgu atmaksu tad ir nepieciešams pārrēķināt šo summu, lai tā segtu tekošos procentus. Jums nav jāmaksā par atlikušo laiku, ko būtu izmantojuši aizdevuma atmaksai.

Ja jums rodas sarežģījumi ar aizdevuma atmaksas veikšanu, uzņēmums jums var piedāvāt iespēju saņemt kredītu brīvdienas. Šādu iespēju jūs varat saņemt uzrakstot iesniegumu aizdevējam. Jums ir iespēja saņemt kredītu brīvdienas līdz pat 3 mēnešiem. kredīta atmaksas termiņš tiek attiecīgi pagarināts. Šajā laikā jums nebūs jāveic pilni kredīta maksājumi, bet jums nāksies maksāt procentu maksājumus.

Visu informāciju par savu aizdevumu, maksājuma grafiku, atmaksāto summu un citu informāciju, varat apskatīt savā lietotāja profilā aizdevēja mājas lapā.  Šajā straujajā dzīves ritmā arvien vajadzīgi efektīvi risinājumi un veikti uzlabojumi visdažādākajās jomās – tostarp finanšu jomā. Ņemot vērā dažādās situācijas, kad nepieciešami papildus naudas līdzekļi, pastāv vairāki veidi, kā nepieciešamības gadījumā noformēt aizdevumu. Daži no tiem – ātrie kredīti, ko vienkārši iespējams noformēt internetā, kā arī SMS kredīti. Ātrais kredīts ir aizdevums, kuru var noformēt bez ķīlas, galvojuma un citām formalitātēm. Viss, kas vajadzīgs, lai ātrais kredīts būtu pieejams – dators ar interneta pieslēgumu, mobilais tālrunis un bankas konts kādā no Latvijā strādājošām bankām. Ātrie kredīti noformējami pie dažādiem aizdevējiem, tādēļ svarīgi veikt dažādu piedāvājumu salīdzināšanu. Tas ļaus izdarīt pareizo izvēli.

Aizņemies saprātīgi un atbildīgi, jo kredīts ir kredīts un paliks kredīts, kuru ņem tikai atbildīgi, jo savādāk nevar būt!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *