DNB piedāvājumā autolīzings, kas nokārtojams mazāk kā stundas laikā, bez izzinām un augstām procentu likmēm.

DNB autokredītsPLĀNO NOFORMĒT AUTO LĪZINGU? IZDEVĪGU PIEDĀVĀJUMU ATRASĪSI PIE DNB

Mūsdienās aizņemānās iespējas ir ļoti daudzveidīgas, kas paredz labas priekšrocības kredītņēmējiem. Arī bankas pilnveido savu piedāvājumu klāstu, piedāvājot dažādus risinājumus katra vajadzībām.

Ja Tu vēlies atrast banku, kuras kredītu piedāvājumi atbilst Tavām prasībām , vērts ieskatīties DNB piedāvājumā. Tās piedāvājumā dažādi aizņemšanās varianti, tostarp, autolīzings.

DNB auto līzings būs labs variants pat tad, ja nepieciešams pēc iespējas ātrāks risinājums – pietiekums tiek izskatīts salīdzinoši īsā laikā. DNB auto līzings – ātrs un vienkāršs, ar individuālu attieksmi!

IEPAZĪSTIES AR SAVU IKMĒNEŠA MAKSĀJUMA APMĒRU AUTO LĪZINGA KALKULATORĀ

DNB līzings var būt Tavs jau pavisam drīz – vispirms piesakies konsultācijai pie bankas līzinga speciālista. Pēc tam vari izvēlēties savu sapņu auto, esi aicināts arī ielūkoties DNB partneru sarūpētajos piedāvājumos. Kad auto izvēlēts, aizpildi pieteikumu. Auto līzings ir ērti un vienkārši noformējams – atbildi par tā piešķiršanu saņemsi vienas darba dienas laikā. Jāņem vērā – tas paredz, ka tiek veikta pirmā iemaksa, kā arī jāsedz komisijas maksa.

Iepazīties ar ikmēneša maksājumu palīdzēs auto līzinga kalkulators. Auto līzinga kalkulators ļaus iegūt pilnīgāku priekšstatu par visām izmaksām. Auto līzinga kalkulators ir parocīgs lietošanā – norādot tajā prasītos datus, ātri iegūsi informāciju par plānoto ikmēneša maksājumu. Ņem gan vērā, ka iegūtajiem datiem ir informatīvs raksturs.

AUTO KREDĪTS BEZ PIRMĀS IEMAKSAS – IZDEVĪGS PIE DNB

Pie DNB arī kredīts auto iegādei. Tas pieejams 10 000 eiro apmērā un pieejams bez ķīlas. Turklāt tas ir auto kredīts bez pirmās iemaksas. DNB kredīts auto iegādei tiek noformēts aptuveni stundas laikā un pieteikuma izskatīšana ir bez maksas. Šis kredīts auto iegādei paredz arī salīdzinoši zemas procentu likmes – no 8 % gadā. Jāpiemin, ka auto kredīts bez pirmās iemaksas pieejams arī DNB bankas jaunajiem klientiem!

Lai būtu pieejams auto kredīts, noskaidro savas kredītiespējas kredīta kalkulatorā, kas atrodams DNB mājaslapā. Ņem vērā – lai auto kredīts būtu pieejams, Taviem ienākumiem jābūt vismaz 280 eiro pēc nodokļu nomaksas. Pēc tam aizpildi pieteikumu tiešsaistē vai pa tālruni. Lēmumu par kredīta piešķiršanu Tev nosūtīs vienas darba dienas laikā. Ja atbilde būs apstiprinoša, atliks tikai parakstīt līgumu. Un jau pavisam drīz auto kredīts būs Tavā rīcībā! Lai auto kredīts būtu pieejams, vajadzīgs kredīta pieteikums, konta pārskats par beidzamiem 6 mēnešiem (ja Tev nav konta DNB bankā), kā arī pase vai ID karte.

Realizēt ieceri par jaunu auto Tev palīdzēs DNB auto līzings vai auto kredīts bez pirmās iemaksas! Ja esi drošs, ka spēsi atmaksāt šīs kredītsaistības, ieskaties un uzzini vairāk – www.dnb.lv.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *