Ātro kredītu salīdzināšana

ātro kredītu salīdzināšanaIkviens no mums vēlas iegūt labāko piedāvājumu, par zemāko iespējamo cenu. Nav svarīgi vai tā ir prece, vai pakalpojums, vai naudas aizdevums. Šobrīd, kad ātrās kreditēšanas tirgū ir tik liela izvēle, nereti var apjukt ātro kredītu piedāvājumos. Mūsdienu straujajā dzīves ritmā bieži vien nepietiek laika, lai atrastu patiesi izdevīgu un tieši sev piemērotu ātro kredītu. Tāpēc, lai tiktu taupīts Tavs laiks, tika izveidota ātro kredītu salīdzināšanas tabula. Ātro kredītu salīdzināšana var palīdzēt atrast labāko un izdevīgāko kredītu, kas ir piemērots Tavām vajadzībām, jo vienuviet var salīdzināt līdz pat 15 dažādus kreditorus. Salīdzinot kredītus, vari saprast, kurš no kreditoriem atbilst Tavām vēlmēm, piemēram, kurš kreditors piedāvā pirmo kredītu bez maksas, kādas ir maksimālās aizdevuma summa, kāds ir procentu maksājums utt. Tādējādi pavadot tikai pāris minūtes, iegūsi tieši to piedāvājumu, kas ir nepieciešams tikai Tev.

Kādi ir iegumi salīdzinot kredītus ātro kredītu salīdzināšanas tabulā?

  • Samazinās laika patēriņš meklējot izdevīgāko piedāvājumu;
  • Ir redzamas maksimālās aizdevuma summas;
  • Uzzināt, kurš piedāvā pirmo kredītu bez maksas;
  • Uzzināt, kādas ir procentu likmes;
  • Salīdzinot var redzēt, no cik gadiem tiek izsniegts aizdevums.

Ātro aizdevumu salīdzinājums var tikt iedalīts – ātro kredītu salīdzināšana vai patēriņa kredītu salīdzināšana. Ar ko atšķiras šie kredītu veidi?

Ātrie kredīti

Ātrie kredīti parasti ir naudas aizdevumi vidēji līdz 350 latiem ar atmaksas termiņu parasti līdz 30 kalendārajām dienām. Šāda veida kredītiem nav nepieciešams ne galvojums, ne ķīla. Tie ir noformējami pāris minūšu laikā ar interneta starpniecību. Nav nepieciešams apmeklēt kreditora biroju, lai parakstītu kādus dokumentus, jo viss notiek tiešsaistē, kā arī nav nepieciešami nekādi dokumenti vai izziņas. Lai saņemtu šāda veida kredītu ir jābūt vismaz 18 gadus vecam Latvijas pastāvīgam iedzīvotājam, ar aktīvu tālruņa numuru un atvērtu bankas kontu kādā no Latvijas komercbankām.

Patēriņa kredīti

Patēriņa kredīti arī ir naudas aizdevums, taču šajā gadījumā atšķiras aizdevuma summas un atmaksas termiņš. Atkarībā no aizdevēja, maksimālā aizdevuma summas var svārstīties no 1000 Ls līdz pat 10 000 Ls. Kā arī maksimālais kredīta atmaksas termiņš ir krietni vien ilgāks, vidēji līdz 5 gadiem. Arī patēriņa kredīta saņemšanai nav nepieciešams ne galvojums, ne ķīla. Taču, kreditors var pieprasīt no kredīta ņēmēja izziņu no darba, tādējādi kreditors būs drošs, ka kredīta ņēmējam būs iespējas atmaksāt kredītu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *