Ar ko atšķiras patēriņa kredīts no ātrā kredīta?

Patēriņa kredīta procentu likme ir krietni vien zemāka nekā ātrajiem kredītiem. Taču ātros kredītus iespējams nokārtot 10-15 minūšu laika posmā, atšķirībā no patēriņa, kas parasti prasa 24 stundas, no pieteikšanās brīža, līdz brīdim, kad nauda nonāk jūsu kontā. Ātro kredītu jūs saņemsiet uz 30 līdz 45 dienu laika posmu, taču patēriņa kredītu izsniedz līdz pat 12 mēnešu ilgam laika posmam.

Paaugstinoties klientu pieprasījumam pēc aizdevumiem uz ilgāku laika posmu kā 45 dienas, palielinās arī patēriņu kredītu piedāvājums, tāpēc pirms aizņemies, rūpīgi izpēti internetā sev izdevīgāko patēriņa kredīta piedāvājumu, jo šis klāsts ar katru dienu kļūst aizvien plašāks.

Palielinoties patēriņa kredītu konkurencei, palielinās arī izdevīgāku aizdevumu skaits. Patēriņa kredītu ir iespējams arī atmaksāt ātrāk. Piemēram, ja tu esi aizņēmies aizdevumu uz laika posmu līdz 6 mēnešiem un vari atļauties to atmaksāt jau ceturtajā mēnesī, tad droši dari tā. Atmaksājot patēriņa kredītu pirms laika, no tevis netiks prasīti procenti vai komisijas maksa. Tu iegūsi mazāku kopējo procentu summu, jo būsi atdevis aizdevumu ātrāk. Procenti tiks iekasēti tikai par laika posmu, kurā tev šī nauda tika aizdota.

Dažādi patēriņa kredītu devēji, piedāvā arī atlaides un izdevīgus piedāvājumus, tāpēc ietaupi naudu un mēģini aizņemties pie kāda, kurš tajā brīdī piedāvā atlaides uz procentu vai darījumu komisijas izdevumiem.

Atceries to, ka aizdevums nav joka lieta un ja vēlies aizņemties naudu, tad dari to prātīgi, nevis lai ietu izklaidēties, bet gan, lai atrisinātu sadzīves problēmas vai iekrātos studiju maksājumus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *