Aizdevums internetā – kas tas ir un kā tam pieteikties

Aizdevums internetā smscreditAizdevums internetā ir kredīta veids, ko iespējams noformēt un saņemt, pat neizejot no mājām. Visas nepieciešamās darbības Jūs varat veikt ar interneta un mobilā tālruņa palīdzību tikai dažu minūšu laikā. Viena no kompānijām, pie kā pieejams aizdevums internetā, ir SMS Credit. Tās piedāvātais kredīts ir īpaši vienkārši noformējams.

SMS Credit piedāvātais aizdevums internetā:

  • Īstermiņa kredīts;
  • Paredzēts patēriņa vajadzībām;
  • Pieejams 15 minūšu laikā.

Kredīts internetā, ko piedāvā SMS Credit, tāpat kā citi aizdevumi internetā, ir salīdzinoši neliels īstermiņa aizdevums. Tā maksimālais apmērs kompānijas pastāvīgajiem klientiem ir līdz 400 latiem, bet atmaksas termiņš ir līdz 30 dienām. Maksimālo kredīta apmēru var saņemt personas, kas pie SMS Credit aizņemas vismaz trešo reizi. Pirmā kredīta apmērs ir līdz 200 latiem, bet otrais aizdevums nevar pārsniegt 300 latus.

Aizdevums internetā ir piemērots dažādām patēriņa vajadzībām un brīžiem, kad steidzami ir nepieciešami papildus naudas līdzekļi. Tas noderēs, ja pienācis negaidīts rēķins vai saskaraties ar citiem iepriekš neplānotiem izdevumiem. Tāpat kredīts internetā ir lieliski piemērots, lai izmantotu īpaši izdevīgus akcijas piedāvājumus vai piepildītu sen lolotus sapņus, kam pavisam nedaudz pietrūkst naudas līdzekļu.

Noformēt un saņemt aizdevumu internetā var neticami īsā laikā – tikai 15 minūtēs. Tas ir iespējams, jo aizdevuma noformēšanai nav nepieciešams kārtot tādas formalitātes kā ķīla un galvojums. Parasti tās prasa daudz laika un enerģijas. Kredītu Jūs varat saņemt, pat neizejot no mājām. Viss, kas Jums vajadzīgs, ir pieeja internetam, aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums un bankas konts, uz kuru saņemt aizdevuma summu.

Lai pieteiktos kredītam internetā, Jums atliek veikt tikai pāris ļoti vienkāršas darbības. Vispirms dodieties uz SMS Credit mājas lapu un norādiet vēlamo aizdevuma apmēru un atmaksas termiņu. Pēc tam spiediet iespēju Saņemt ātro kredītu un, sekojot norādēm, veiciet reģistrāciju. Reģistrāciju nepieciešams apstiprināt, samaksājot vienu santīmu lielu reģistrācijas maksu. Kad tas būs izdarīts, dažu minūšu laikā Jums pārskaitīs naudu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *