Kā izvēlēties piemērotāko ātro kredītu?

Situācijās, kad nepieciešami papildu naudas līdzekļi, par daudzu novērtētu variantu kļuvis ātrais aizdevums. Un ne velti – to noformēt var neizejot pat no mājām. Turklāt ātrais aizdevums tiek izsniegts bez ķīlas un galvojuma.

Aizdevuma noformēšanas noteikumi

Ātrais aizdevums var kļūt par risinājumu dažādās situācijās, ja vien paturēsi prātā vairākus priekšnoteikumus.

Taviem ienākumiem jābūt pietiekamiem, lai spētu atmaksāt kredītu

Noformējot aizdevumu, jāizvērtē sava maksātspēja. Lai arī bieži kredīts bez darba izsniegts tiek, ņemot vērā citus pastāvīgos ienākumus, piemēram, pensiju vai stipendiju, tomēr kredītņēmējam jāņem vērā, ka kredīts bez darba aizdevēju piedāvājumā lielākoties nav .

Tev jāatbilst aizdevēja noteiktajam vecuma ierobežojumam

Izvēloties atbilstošāko aizdevuma variantu, pievērs uzmanību arī kredītdevēja noteiktajam vecuma ierobežojumam. Liela daļa aizdevēju savus pakalpojumus piedāvā no 20 gadiem. Šis nosacījums tiek realizēts, lai veicinātu atbildīgu aizņemšanos. Taču nav tā, ka ātrie aizdevumi pieejami tikai no 20 gadiem, joprojām ir kredītdevēji, kas savus pakalpojumus nodrošina arī jaunākiem cilvēkiem, taču izvēle ir mazāka, nekā kredīts no 18 gadu vecuma.

Tavai kredītvēsturei jābūt pozitīvai

Izvērtējot aizdevuma pieteikumu, kredītdevējs ņem vērā arī kredītvēsturi. Lai ātrais aizdevums būtu pieejams, nedrīkst būt nenokārtotu parādsaistību.

Ātro kredītu priekšrocības

Pie vairākiem aizdevējiem šobrīd pieejami krediti bez procentiem, kas nozīmē – kredītam netiek aprēķināta procentu maksa. Pēc noteiktā laika jāatdod tikai tik, cik aizņēmies. Jāņem vērā, ka bezmaksas kredīts pieejams tikai aizdevēja jaunajiem klientiem, sākot ar otro kredīta noformēšanas reizi kredītam tiek aprēķināti procenti. Bezmaksas kredīts tiek izsniegts uz salīdzinoši īsu termiņu – trīsdesmit dienām. Ilgtermiņa aizdevumi kā krediti bez procentiem pieejami nav.

Lai arī bezmaksas kredīts šķiet labs variants, tas tik un tā ir jāatmaksā. Turklāt – līgumā noteiktajā laikā. Krediti bez procentiem pārtop par maksas aizdevumu pēc noteiktā termiņa beigām. Ja aizdevums netiek samaksāts laikā, jārēķinās ar soda procentiem vai par atsevišķu samaksu jāpagarina atmaksas termiņš.

Tomēr, ņemot vērā, ka bezmaksas kredīts pieejams pie vairākiem aizdevējiem, tas nav vienīgais kritērijs, pēc kura izvēlēties labāko risinājumu. Vēloties atrast labāko aizdevumu, jāņem vērā arī pieejamā kredīta summa, atmaksas termiņš , kā arī citas nianses.

Kas ir kredītu kalkulators?

Kredītu salīdzināšanā svarīgs var būt kredītu kalkulators. Kredītu kalkulators pieejams katra aizdevēja mājaslapā. Ievadot vēlamo aizdevuma summu un atmaksas termiņu, kredītu kalkulators izsniegs informāciju, cik lielu summu būs jāatmaksā pēc līgumā noteiktā termiņa beigām. Jāņem vērā, ka kredītu kalkulators sniedz tikai vispārīgu informāciju par aizdevumu.

Lai arī pie nebanku kredītdevējiem bieži pieejami krediti bez procentiem un pat kredīts bez darba, jāatceras, ka ikviens aizdevums ir atbildīgs lēmums. Pirms kredīta noformēšanas izvērtē savas iespējas to atmaksāt līgumā noteiktajā laikā.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *